У Слов'янську за червень від ворожих обстрілів загинуло шість людей

<em>Наслідки обстрілу у Словʼянську 21 червня. Фото: МВА</em>
Наслідки обстрілу у Словʼянську 21 червня. Фото: МВА

Ворог продовжує завдавати смертоносних обстрілів по Слов'янську на Донечччині. Гинуть мирні мешканці громади.

Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов'янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному.

Коментуючи безпекові ситуацію в громаді Вадим Лях зазначив наступне:

"Не можу сказати, що воно йде хаотично. Ми, безумовно, рахуємо, і в нас всі обстріли фіксуються, але сказати, що є збільшення КАБів, я б сказав, що, наприклад, на цьому тижні ми бачимо, що збільшилась кількість обстрілів РСЗВ, того, чого раніше не було, або було дуже рідко, а зараз це вже не рідкість, на жаль, для нас".

"Тільки за червень у нас загинуло шість людей, шість мешканців нашої громади, а поранення отримали 33 людини, серед них троє дітей. Безумовно, врятує життя тільки евакуація, і тому знаходитись в місті безумовно небезпечно, тому що обстріли йдуть як вночі, так і вдень, і вранці. На зараз ворог обстрілює цілодобово місто", — повідомив Вадим Лях.
У Слов’янську збільшилася кількість евакуйованих дітей: люди активніше виїжджають з міста
Люди активніше почали виїжджати зі Слов‘янська на Донеччині. В населених пунктах громади діє примусова евакуація родин з дітьми. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов‘янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”Так, дійсно, зараз люди активніше виїжджають з нашого міста. Виїжджають як самостійно, так і через наш транзитний хаб. Кількість збільшується. Тим паче, що в нас вже об’явлена зона примусової евакуації в деяких районах міста. Мається на увазі, що не
Єдиний на Донеччині пологовий будинок у Слов’янську продовжує роботу після ворожого обстрілу
Серед пошкоджених російськими обстрілами будівель у Слов‘янську опинився і єдиний на Донеччині пологовий будинок. Зараз тут приймають жінок, але акушерське відділення закрили. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов’янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”Ми не закрили пологовий будинок, а закрили тільки акушерське відділення, де народжувалися малята, а інші два відділення в тому пологовому будинку зараз працюють. Можна отримати медичну допомогу по всім н
V
Subscription: Plane Paper

Подписуйтесь на рассылку

Популярные новости

Подписуйтесь на рассылку