Росіяни намагаються штучно збільшувати кількість населення окупованої Луганщини

Напівзруйновані прифронтові міста окупованої Луганщини залишаються напівпорожніми.
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.
За його словами, будувати майбутнє у вцілілих населених пунктах місцеві теж не бачать перспективи. Намагаються виїхати за найменшої можливості влаштуватися поза межами так званої "молодої республіки".
Не в змозі зупинити цей процес, росіяни вирішили штучно збільшувати кількість населення регіону. Зокрема, вони пропонують гроші за переїзд жителям крайньої півночі рф.
"Проте сума незначна — лише 140 тисяч рублів, що компенсує вартість проїзду і перевезення багажу. Тому погодилися лише 6", — зауважив Харченко.
Нагадаємо, у так званій "лнр" активізувалися перевірки громадян, які не хочуть отримувати паспорт рф.
Читайте також: На окупованій Луганщині загарбники не хочуть відновлювати зруйнований та пошкоджений ними приватний сектор













