У 66-й бригаді розповіли про найгіршу операцію противника з технікою і особовим складом на Лиманському напрямку

<em>Фото: 3-тя окрема штурмова бригада. Український військовий стріляє</em>
Фото: 3-тя окрема штурмова бригада. Український військовий стріляє

на Лиманському напрямку окупанти провалили штурм і були знищені ще на підступах.

Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів  командир першого механізованого батальйону «Каста» 66-ї окремої механізованої бригади Олександр Новіков в ефірі програми «Оперативний черговий» від редакції «Спецкору».

«В цьому році, декілька місяців тому був масований механізований штурм з залученням великої кількості бронетехніки. На мою думку, це була найгірша операція противника, яка проводилась у нашій смузі. Або навіть не так: найкраща протидія штурмовим діям противника. Було знищено майже весь особовий склад, всю техніку, і майже жоден противник, жоден росіянин та інші тварі, ніхто навіть не дібрався до переднього краю», — каже Олександр Новіков.

«Були знищені ще на підступах. 90% роботи якраз тут зробила повітряна безпілотна складова. Знищила все ще на підступах. Після цього противник зрозумів, що вже немає сенсу використовувати важку техніку, вона вся повністю нищиться. Тому деяке використання мототехніки, баггі, якийсь там підвоз — це трапляється. Важкої техніки вже декілька місяців ми не спостерігаємо. І плюс зауважу, що дуже збільшилася робота по тилах противника. Якраз там, в тилах, ми знищуємо і техніку противника, і логістичні шляхи взяли під контроль. Це також впливає на їх боєздатність».
Пробують перебігати поля: окупанти зазнають великих втрат на Костянтинівському напрямку
Окупанти зазнають великих втрат на Костянтинівському напрямку. Сили оборони вираховують і знижують ворожих піхотинців. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира 19-го армійського корпусу Юрій Мадяр в ефірі Суспільного. ”Раніше вони пробували проходити посадками, але всі посадки, які на шляху, ми перекрили нашими військовослужбовцями. Зараз вони взагалі пробують перебігати по полях, але їм це теж не вдається. Ми вже їх бачимо і вдало знищ
На півдні Костянтинівки залишається мінімум військовослужбовців противника: 19-й армійський корпус вибиває ворога
Сили оборони України продовжують зачищати Костянтинівку на Донеччині від ворожих одиниць живої сили. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира 19-го армійського корпусу Юрій Мадяр в ефірі Суспільного. ”Вони бігають, вони вже деморалізовані. Є, звичайно, які пробують відстрілюватися, але в основному південь Костянтинівки вже мінімум військовослужбовців противника. Ми їх там зачистили. Зараз починаємо проводити деякі заходи для того, щоб з
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку