У 66-й бригаді розповіли про найгіршу операцію противника з технікою і особовим складом на Лиманському напрямку

на Лиманському напрямку окупанти провалили штурм і були знищені ще на підступах.
Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів командир першого механізованого батальйону «Каста» 66-ї окремої механізованої бригади Олександр Новіков в ефірі програми «Оперативний черговий» від редакції «Спецкору».
«В цьому році, декілька місяців тому був масований механізований штурм з залученням великої кількості бронетехніки. На мою думку, це була найгірша операція противника, яка проводилась у нашій смузі. Або навіть не так: найкраща протидія штурмовим діям противника. Було знищено майже весь особовий склад, всю техніку, і майже жоден противник, жоден росіянин та інші тварі, ніхто навіть не дібрався до переднього краю», — каже Олександр Новіков.
«Були знищені ще на підступах. 90% роботи якраз тут зробила повітряна безпілотна складова. Знищила все ще на підступах. Після цього противник зрозумів, що вже немає сенсу використовувати важку техніку, вона вся повністю нищиться. Тому деяке використання мототехніки, баггі, якийсь там підвоз — це трапляється. Важкої техніки вже декілька місяців ми не спостерігаємо. І плюс зауважу, що дуже збільшилася робота по тилах противника. Якраз там, в тилах, ми знищуємо і техніку противника, і логістичні шляхи взяли під контроль. Це також впливає на їх боєздатність».
















