З підлітків окупованої Луганщини у літніх таборах загарбники готують пілотів БпЛА

Навчання дронарів в окупаційному центрі "Воїн". Фото з відкритих джерел
У літніх таборах окупанти продовжують готувати до війни молодь із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки "Воїн".
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.
За його словами, особливу увагу загарбники приділяють юнакам віком 16-17 років — тим, хто за рік стане повнолітнім і зможе "віддати борг" росії.
"Вони стали учасниками нової програми підготовки та за підсумком мають отримати сертифікат юного пілота. Наприкінці зміни загарбники сформують відповідний взвод", — зазначив Харченко.
Нагадаємо, у так званий "лнр" окупанти збільшать частку викладання військової підготовки для учнів 6-11 класів.
Читайте також: В окупованому Сіверськодонецьку рашисти розгорнули підготовку операторів БпЛА














