На окупованій Луганщині загарбники не хочуть відновлювати зруйнований та пошкоджений ними приватний сектор

Зруйнований будинок. Фото: Суспільне Донбас
Якщо багатоповерхівки захоплених 4 роки тому міст Луганщини росіяни намагаються хоча б показово відновити, то зруйновані при штурмі приватні будинки не під яку пропагандистську програму відбудови не потрапили.
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.
"Загарбники кажуть прямо — приватний сектор відновлюйте за власний рахунок", — наголошує він.
Нагадаємо, ще 1 будинок скоро зникне у нових районах окупованого Сіверськодонецька.
Читайте також: Загарбники ввели на окупованій Луганщині окремий тариф на "капремонт", зароблять на людях















