У Краматорську на п'яного чоловіка на електросамокаті склали протокол за ст. 130 КУпАП

Фото: Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська
Фото: Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська

Учора вдень, 22 червня, у Краматорську патрульні помітили електросамокат, яким керував 49-річний громадянин. Під час спілкування з кермувальником інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння.

Про це повідомили у Патрульній поліції Краматорська та Слов'янська.

Чоловікові запропонували пройти освідування на стан сп'яніння на місці зупинки, на що він погодився. Результат становив 2,18 проміле, що перевищує допустиму норму більш ніж у 10 разів.

Фото: Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська
"Електросамокат — це не іграшка, а повноцінний транспортний засіб. Відповідальність за керування ним у нетверезому стані така ж, як і за кермом автомобіля", — наголосили правоохоронці.

Тож на водія самокату склали адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП і відсторонили його від керування.

Нагадаємо, у Краматорську за кермом незареєстрованого мопеда патрульні виявили п'яного водія без права керування (фото).

Читайте також: У Краматорську патрульні виявили чоловіків із кабелями сумнівного походження (фото)

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку