Триває планова ротація підрозділів Сил оборони, які з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну виконували завдання в районах бойових дій.
Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.
“Попри те, що російські окупанти продовжують тиснути на багатьох напрямках, знайдені можливості для почергової відправки бригад на відпочинок”, — ідеться у повідомленні.
У Генштабі зазначили, що водночас вживається комплекс заходів з метою посилення бригад, які продовжують виконувати бойові завдання на фронті.
“Таке рішення вдалось ухвалити, зокрема і після перегляду чисельності певних підрозділів, які не беруть участі у бойових діях. Вивільнені тисячі військовослужбовців були спрямовані до бойових частин. Цей процес триватиме і далі”, — заявили у Генштабі.
Читайте: Про демобілізацію можна буде говорити хоча б через пів року, — військовий 93 ОМБр
















