Про демобілізацію можна буде говорити хоча б через пів року, — військовий 93 ОМБр

ЗСУ

Всі військові на фронті втомлені та чекають на відповідний закон про демобілізацію, але про неї можна буде говорити хоча б через пів року, тому що зараз немає достатньої кількості військовослужбовців, щоби зробити правильну демобілізацію.

Про це головний сержант 93-ї ОМБ «Холодний Яр» в ефірі Суспільного, передає Східний Варіант.

Він зазначив, що військовим «дуже приємно», що у законі передбачено запуск ротацій, збільшення терміну відпусток, це надасть військовим час відпочити та в ротаціях підготуватися й налаштуватися (для подальших боїв, — ред.).

Щоби провести демобілізацію необхідно мобілізувати таку ж кількість людей, навчити їх, а навчання триває до трьох місяців.

«Це можливо через пів року, коли на наші місця зайдуть готові, навчені люди, інакше ми ризикуємо програти війну або втратити значні території», — сказав боєць.

Водночас захисник наголосив, що у підрозділах наразі існує суттєвий дефіцит бійців, а ті, які воюють, потребують відпочинку і відновлення.

Читайте: Парламентом ухвалено постанову, якою уряд зобовʼязано терміново подати законопроєкт про порядок демобілізації

R
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку