На Донеччині у спричиненні збитків на понад 27 млн грн бюджетних коштів підозрюються 12 посадовців (фото)

Прокурори Донецької обласної та Краматорської, Покровської, Слов'янської окружних прокуратур у взаємодії з правоохоронними органами повідомили 12 особам, про підозру у спричиненні збитків на понад 27 млн грн. Серед них — заступник гендиректора лікувального закладу, директори ТОВ, ФОП, комунального і приватного підприємств, навчального закладу, начальники служб з експлуатації автотранспорту й водовідведення комунальних підприємств.
Про це повідомили у прокуратурі Донеччини.
Заволодіння коштами:
- директор ТОВ підписала документи про нібито виконаний ремонт трактора, хоча фактично роботи не проводилися, та незаконно отримала з бюджету 1,75 млн грн;
- директор ТОВ умисно завищив обсяги виконаних робіт щодо поточного ремонту асфальту на території школи в Краматорську на суму 202 тис. грн;
- підприємець з Києва, зловживаючи службовим становищем, не забезпечив поставку обумовленого устаткування до краматорського училища, а в деяких випадках взагалі його не поставив. Таким чином він заволодів понад 2 млн грн;
- директор приватного підприємства присвоїв бюджетні кошти у розмірі 1,44 млн грн під час проведення реконструкції міського парку культури і відпочинку в Мирнограді.
Закупівлі:
- головний спеціаліст — уповноважений з проведення тендерних закупівель Костянтинівської міськради придбав "єгозу" у півтора рази дорожче ринкових цін. 4 закупівлі обійшлись державі замість 25,4 млн грн у 39,4 млн грн;
"І це — на стратегічно важливому напрямку фронту. Збитки державі – 13,9 млн грн", — наголосили у прокуратурі.
- директор навчального закладу у Слов'янську придбав електроенергію за завищеними цінами, спричинивши збитки на суму 131 тис. грн.
Ремонтні роботи:
- директор ТОВ підробив акти виконаних робіт з реконструкції дитсадка, привласнивши 6,8 млн грн;
- заступник гендиректора Покровської лікарні інтенсивного лікування, знаючи, що роботи з капітального ремонту не виконано у повному обсязі, підписав документи з виконання робіт, внаслідок чого спричинив збитки на суму 265 тис. грн.
Оборудки на бронюванні:
- директор комунального виробничого підприємства з Краматорська та старший інспектор кадрів "на папері" влаштували на роботу 2 чоловіків, оформивши їм бронювання від мобілізації.
"При цьому понад рік посадовці отримували їхню зарплату. Загальна сума склала понад 393 тис. грн", — зазначили у прокуратурі.
Екологія:
- начальник служби з експлуатації автотранспорту комунального підприємства Слов'янська не забезпечив контроль за в'їздом на закритий полігон побутових відходів, чим допустив незаконний скид сміття та засмічення земель комунальної власності. Збитки — понад 170 тис. грн;
- начальник служби водовідведення комунального підприємства у Слов'янську після ревізії обладнання насосної станції неналежно виконав свої посадові обов'язки, внаслідок чого відбулось забруднення ґрунту каналізаційними водами. Збитки — понад 175 тис. грн.
Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. ч. 2, 4, 5 ст. 191, ч. 1 ст. 239, ч. 3 ст. 358 ч. 1 ст. 364, ч. ч. 1, 2 ст. 366, ч. ч. 1, 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, підприємцю з Києва, який нажився на Краматорському ВПУ, повідомили про підозру
Читайте також: Костянтинівська громада переплатила майже 14 млн грн за колючий дріт для фортифікацій























