У Краматорську на п'яного чоловіка на електросамокаті склали протокол за ст. 130 КУпАП

Учора вдень, 22 червня, у Краматорську патрульні помітили електросамокат, яким керував 49-річний громадянин. Під час спілкування з кермувальником інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння.
Про це повідомили у Патрульній поліції Краматорська та Слов'янська.
Чоловікові запропонували пройти освідування на стан сп'яніння на місці зупинки, на що він погодився. Результат становив 2,18 проміле, що перевищує допустиму норму більш ніж у 10 разів.

"Електросамокат — це не іграшка, а повноцінний транспортний засіб. Відповідальність за керування ним у нетверезому стані така ж, як і за кермом автомобіля", — наголосили правоохоронці.
Тож на водія самокату склали адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП і відсторонили його від керування.
Нагадаємо, у Краматорську за кермом незареєстрованого мопеда патрульні виявили п'яного водія без права керування (фото).
Читайте також: У Краматорську патрульні виявили чоловіків із кабелями сумнівного походження (фото)












