Під Бахмутом прикордонники відбили штурм і ліквідували дев'ятьох загарбників (відео)

прикордонники

На Бахмутському напрямку прикордонники з використанням важкої техніки відбили напад російської армії, знищили дев'ятьох ворогів та нейтралізували ще шістьох.

Про це Державна прикордонна служба України повідомила у Фейсбуці.

«Бронегрупа противника в складі 23 окупантів за підтримки танка та чотирьох БТР намагалася штурмувати позиції Сил оборони, проте зазнала поразки й відступила», — йдеться у повідомленні.

Прикордонники бригади Гвардії наступу знищили БТР-82А, ліквідували дев'ятьох загарбників та знешкодили шістьох піхотинців.

Читайте: Армія рф застосовує в Україні заборонений на війні газ

Читайте: З початку доби на фронті відбулося 67 бойових зіткнень з армією рф

R
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку
Під Бахмутом прикордонники відбили штурм і ліквідували дев'ятьох загарбників (відео)