Під Бахмутом прикордонники відбили штурм і ліквідували дев'ятьох загарбників (відео)

На Бахмутському напрямку прикордонники з використанням важкої техніки відбили напад російської армії, знищили дев'ятьох ворогів та нейтралізували ще шістьох.
Про це Державна прикордонна служба України повідомила у Фейсбуці.
«Бронегрупа противника в складі 23 окупантів за підтримки танка та чотирьох БТР намагалася штурмувати позиції Сил оборони, проте зазнала поразки й відступила», — йдеться у повідомленні.
Прикордонники бригади Гвардії наступу знищили БТР-82А, ліквідували дев'ятьох загарбників та знешкодили шістьох піхотинців.
Читайте: Армія рф застосовує в Україні заборонений на війні газ
Читайте: З початку доби на фронті відбулося 67 бойових зіткнень з армією рф













