В Україні запустили інтерактивну Карту вакцинації: Луганщина на 1 місці з кінця
Громадська організація "Антикорупційний штаб" в Україні запустила інтерактивну Карту вакцинації. Луганщина на 1 місці з кінця
Про це повідомляє Східний варіант з посиланням на ГО “Антикорупційний штаб”
Вона доступна за лінком vac.shtab.net.
За допомогою Карти жителі як Луганської області, так і всієї України зможуть у кілька кліків знайти найближчий пункт вакцинації та ознайомитись із статистикою щеплень на ньому.
Згідно з даними аналітиків ГО “Антикорупційний штаб”, наразі Луганська область посідає 24 місце серед 24-х регіонів України за кількістю провакцинованого населення із розрахунку на 10 тис. осіб.
Читайте також: Словаччина передала обласній дитячій клінічній лікарні два реанімобілі
У топ-3 за кількістю щеплених від COVID-19 осіб входять Київська, Полтавська та Тернопільська області. Найменше осіб провакциновано на Донеччині, Луганщині та Харківщині.
Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров'я України. Вона охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих території), є повністю безкоштовною, має форму зворотнього зв’язку та можливість повідомити про порушення пов'язані з процесом вакцинації в України.
“До Антикорупційного штабу регулярно звертаються зі скаргами на порушення в процесі вакцинації. Це і недотримання соціальної дистанції, і вакцинація в порушення етапів визначених МОЗ, і надмірна утилізація вакцин. Відтепер кожен українець отримав змогу побачити існуючі пункти вакцинації та статистику використання вакцин ними, а також залишити повідомлення про порушення, на яке обов'язково відреагують наші юристи” –– зазначив виконавчий директор ГО “Антикорупційний штаб” Сергій Миткалик.
З усіх питань звертайтеся до комунікаційного менеджера ГО "Антикорупційний штаб" Дмитра телефоном 066-900-3222 або електронною поштою [email protected]. Будемо раді дати коментар.
Довідково: Антикорупційний штаб — громадська організація, створена у 2014 році. Вона розробляє цифрові інструменти для контролю прозорості та ефективності роботи органів місцевої влади. Інструмент створено завдяки фінансовій підтримці Посольства Франції в Україні.