У Сіверську на Донеччині запускають басейн, який не працював 2 роки: графік роботи
У Сіверську на Донеччині запускають басейн, який не працював 2 роки
З 1 лютого єдиний критий басейн Сіверської ОТГ у спорткомплексі “Доломітчик” відновлює свою роботу після 2-річного простою.
Про відновлення роботи басейну Вільному радіо розповів Олександр Трифонов, виконувач обов’язків директора спортивно-оздоровчого комплексу “Доломітчик”, в якому розташований басейн.
“З 1-го лютого поновлюємо роботу нашого басейну. Все працює, вода чиста. Наразі її температура складає вже 23 градуси, і до відкриття вона буде ще теплішою. Чекаємо на всіх охочих поплавати у нас в басейні!”, — каже керівник спорткомплексу.
За його словами, в басейні продезінфікували всі поверхні та знезаразили воду. Тепер тут відновлять безкоштовні уроки з плавання для старшокласників.
“На уроках фізкультури приходитимуть учні 9-11 класів 5-ти міських шкіл. Один клас дітей безкоштовно займатиметься у басейні один раз на тиждень. Нам ще мають надати графік школи. Щодо малюків нам відповідь ще не надали”, — уточнює Олександр Трифонов.
Які умови в басейні?
В басейні 6 доріжок довжиною 25 метрів. Під час карантину у воді басейну можуть одночасно перебувати до 20 людей. В штаті басейну є й медпрацівник, який оглядатиме всіх відвідувачів та буде готовий надати першу медичну допомогу в разі необхідності.
Воду тут регулярно хлорують, запевняє керівництво. Її (та воду з кранів у душових) аналізують по хімічних та бактеріологічних показниках в лабораторії Лимана.
Чаша басейну має 2 рівні глибини. Тому діти плаватимуть не глибокій частині басейну, а дорослі та досвідчені плавці — з іншого боку, де до дна близько 3 метрів.
Скільки коштує поплавати?
Вартість разового відвідування для дорослих складає 30 грн, для дітей від 15 років (та молодших дітей, які хочуть поплавати разом з батьками) — 20 грн (за 1-1,5 години перебування у воді). Для дітей від 8 до 14 років включно відвідування басейну безкоштовне (з ними займається тренер у вказані для дітей години).
Що потрібно для відвідування басейну?
Аби вас пустили поплавати, необхідно:
Отримати дозвіл від сімейного лікаря або педіатра (довідку про те, що людина може відвідувати басейн).
Мати при собі такі речі: купальник або плавки, шапочку для плавання, рушник, гумові капці, мило, шампунь (для того, аби змити залишки хлорованої води з тіла після плавання).
Сплатити абонемент (разовий або багаторазовий). Важливо: за разовий абонемент приймуть оплату й готівкою, а от за багаторазовий (наприклад, за 10 візитів, тобто 300 грн для дорослих та 200 грн для дітей) приймають лише за безготівковим розрахунком.
Реквізити для оплати:Одержувач: СОК “Доломітчик”
ОКПО: 26416821
Р/р: UA218201720314251005201040680Сплатити можна як за разове відвідування басейну, так і абонемент на 10 відвідувань.
При першому візиті треба надати чек про оплату послуги, тоді випишуть вам багаторазовий абонемент. В ньому робитимуть відмітки з печаткою під час кожного відвідування. Прийматимуть як банківські квитанції про оплату, так й оплачені онлайн та роздруковані самостійно.
Графік роботи басейну
Дорослих у басейні чекатимуть:
- у вівторок, середу, четвер, п’ятницю з 18:00 до 20:00,
- в суботу — з 14:00 до 16:00 та з 16:00 до 18:00,
- в неділю — з 14:00 до 16:00.
Діти можуть приходити в такі дні та години (тренування по плаванню з тренером):
- у вівторок та четвер — з 15:00 до 18:00,
- в суботу — з 10:00 до 14:00.
Чому басейн не приймав відвідувачів 2 попередні роки?
Олександр Трифонов виконує обовязки директора спорткомплексу з 10 грудня, поєднуючи це з роботою тренера з футболу.
“Басейн як такий все одно працював, ми його хлорували, воду возили на аналіз. За цей час замінили вентиляцію, нову стелю. Тільки відвідувачів не приймали, тому що воду в басейні не підігрівали (температура у приміщенні становила +12 градусів за Цельсієм). Це було, як нам казали, через нестачу газу для обігріву басейну. Як на мене, газу там вистачало постійно. Чому вони не запускали котельню, я поки не можу зрозуміти”, — каже в.о. директора спорткомплексу.
Він уточнює, в котельні, яка споживала дуже багато газу, ще була несправною й електрика.
“В січні ми встановили нове обладнання в котельні, витративши близько 40 тис грн. Тепер котельня працює на електриці, що є більш економічним”, — пояснює очільник закладу.
Нагадаємо, ми зібрали окрему підбірку які можливості для розвитку дітей є в Бахмутській ОТГ в матеріалі.
Також писали про те, що десятиліття без води: у чому проблема Слов'янська і як її вирішити
Раніше повідомлялося: Жителі прифронтового Торецька скаржаться на якість питної води: відео