Цьогоріч із порту Маріуполя окупанти вивезли вже майже 90 тис. тонн пшениці

Морський порту у Маріуполі. Фото: Маріупольська міська рада
88,8 тис. тонн пшениці на 12 теплоходах вивезли окупанти з Маріупольського порту від початку року.
Про це повідомили у Маріупольська міська рада з посиланням на управління Россільгоспнагляду.
Зазначається, що від початку окупації Маріуполя загарбники активно працюють над відновленням порту для масового вивезення зерна з тимчасово окупованих територій України.
"Раніше російська сторона заявляла про намір використовувати порт для виходу через Волго-Донський канал до Каспійського моря, а через Чорне та Середземне моря — до Атлантичного й Індійського океанів", — зауважили у міськраді.
Нагадаємо, за пів року окупанти вивезли з Маріуполя більше зерна, ніж за весь минулий рік.
Читайте також: В окупованому Маріуполі російські військові перефарбовують в синій колір військову техніку для маскування















