Рашисти 18 разів обстріляли населені пункти у 2 районах Донеччини: які наслідки (фото)

За добу росіяни 18 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту було евакуйовано 471 людину, у тому числі 41 дитину.
Про це 23 червня повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

Краматорський район
У Райгородку Миколаївської громади знищено автівку.
У Слов'янську загинула людина, пошкоджено інфраструктуру.
У Краматорську пошкоджено 4 приватні будинки, багатоповерхівку та адмінбудівлю.
У Біленькому поранено людину, пошкоджено приватний будинок.
У Малотаранівці пошкоджено приватний будинок.
У Самійлівці та Курициному Новодонецької громади пошкоджено по автомобілю.
У Дружківці загинули 2 людини, пошкоджено 3 багатоповерхівки та адмінбудівлю.

Бахмутський район
У Різниківці Сіверської громади пошкоджено приватні будинки.

Нагадаємо, обстріли Слов'янська забрали життя ще 2 цивільних, зокрема жінки, постраждалої 13 червня
Читайте також: 3 загиблих, 1 поранений, 21 цивільний об'єкт зруйновано: наслідки російських обстрілів за добу (фото)














