Три громади Луганщини отримали обладнання для покращення дистанційного навчання

Лисичанській, Сіверськодонецькій та Рубіжанській громадам передали обладнання цифрових освітніх центрів. Фото: Луганська ОДА
Для підвищення якості дистанційного навчання Лисичанська, Сіверськодонецька та Рубіжанська громади отримали обладнання цифрових освітніх центрів від уряду Японії.
Про це 25 червня повідомили у Луганській обласній державній адміністрації.
Зазначається, що Лисичанський і Рубіжанський центри базуватимуться у Дніпрі, а Сіверськодонецький — у Києві.
"У школах цих 3 громад наразі навчається найбільша кількість учнів. І ті, що мешкають у безпечних регіонах країни, і за кордоном. Також не переривається зв’язок зі здобувачами освіти, які перебувають на окупованій території. Надане устаткування має підвищити якість дистанційного навчання", —зауважила Катерина Безгинська.
Читайте також: Компенсація за розміщення ВПО: досвід черкащанки, яка прихистила переселенців з Луганщини















