Три громади Луганщини отримали обладнання для покращення дистанційного навчання

Лисичанській, Сіверськодонецькій та Рубіжанській громадам передали обладнання цифрових освітніх центрів. Фото: Луганська ОДА
Лисичанській, Сіверськодонецькій та Рубіжанській громадам передали обладнання цифрових освітніх центрів. Фото: Луганська ОДА

Для підвищення якості дистанційного навчання Лисичанська, Сіверськодонецька та Рубіжанська громади отримали обладнання цифрових освітніх центрів від уряду Японії.

Про це 25 червня повідомили у Луганській обласній державній адміністрації.

Зазначається, що Лисичанський і Рубіжанський центри базуватимуться у Дніпрі, а Сіверськодонецький — у Києві.

"У школах цих 3 громад наразі навчається найбільша кількість учнів. І ті, що мешкають у безпечних регіонах країни, і за кордоном. Також не переривається зв’язок зі здобувачами освіти, які перебувають на окупованій території. Надане устаткування має підвищити якість дистанційного навчання", —зауважила Катерина Безгинська.

Нагадаємо, минулого року Сіверськодонецька, Лисичанська та Рубіжанська громади отримали сертифікати на сучасне мультимедійне обладнання для цифрових освітніх центрів у межах міжнародного проєкту, що реалізується у співпраці з Японським агентством міжнародного співробітництва.

Читайте також: Компенсація за розміщення ВПО: досвід черкащанки, яка прихистила переселенців з Луганщини

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку