UA
RU UA

Спорт

Спорт

25 Квітня, 21:21 Волейбольна команда з Донеччини вибороли "срібло" Вищої ліги України (фото)

Спорт

24 Квітня, 21:43 Дзюдоїст зі Слов'янська став срібним призером всеукраїнського турніру в Ужгороді

Спорт

24 Квітня, 17:33 Спортсменки з Луганщини вибороли "срібло" у синхронних стрибках з вишки у Німеччині

Спорт

23 Квітня, 17:59 4 нагороди на чемпіонаті Європи з гирьового спорту в Парижі виборов спортсмен із Покровської громади

Війна з РФ

23 Квітня, 16:25 Три спортсменки представлять Луганщину на турнірі зі стрибків у воду в Німеччині

Спорт

22 Квітня, 14:57 Спортсмен з Луганщини візьме участь у чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

Знай наших

21 Квітня, 12:46 Сєвєродончанка здобула "золото" у змаганнях з настільного тенісу в Чорногорії

Новини Донецької області

20 Квітня, 12:14 Шестирічна маріупольчанка перемогла на всеукраїнському конкурсі з гімнастики

Спорт

18 Квітня, 22:51 Спортсмени з Мирноградської громади здобули низку нагород у Словаччині

Спорт

18 Квітня, 15:20 Вісім медалей вибороли луганчани на чемпіонаті України з айкідо

Новини Луганської області

17 Квітня, 13:11 Атлети Луганщини стали призерами чемпіонату України з бодибілдингу та фітнесу

Спорт

16 Квітня, 20:20 4 медалі здобули спортсмени з Маріуполя на чемпіонаті світу серед дзюдоїстів з порушеннями слуху

Спорт

15 Квітня, 21:25 Боксерка з Костянтинівки Єлизавета Безверхня здобула бронзу молодіжного чемпіонату Європи

Спорт

15 Квітня, 12:33 Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик зателефонував ексбоксеру, врятованому з Мирнограда (відео)

Знай наших

15 Квітня, 12:04 Юна представниця Луганщини здобула три золоті медалі на відкритому чемпіонаті Польщі зі стрибків у воду