
Переселенка з Волновахи розповіла, як відкрила кав'ярню в Луцьку
Панечко Катерина родом з Донеччини та з 2016 року у Волновасі мала свій магазин побутової хімії “Золушка”. Але він був знищений російськими військовими під час повномасштабного вторгнення. У січні 2023 року жінка відкрила кав’ярню “COFFEE GANG” у Луцьку.
Про це йдеться у матеріалі Східного Варіанта.
Власниця кав’ярні розповіла, що разом із чоловіком вони мали певні збереження, тому вирішили відкрити власну кав’ярню.
“У нас був вибір: Дніпро чи Луцьк. Луцьк, бо коли чоловік був поранений, то лежав у госпіталі в Луцьку, і за декілька днів я встигла трохи побачити місто. Мені сподобалось, що Луцьк, як і Волноваха, – маленьке місто. Його можна швидко обійти пішки! Також є знайомі в місті. Коли ми їхали, то вже знали, що є декілька сімей в Луцьку з Волновахи. Я їхала з тою думкою, що тут є хоч якісь знайомі, що вони прожили рік і зможуть ще комусь нашу кав’ярню порадити. Я буду не сама”, – розповідає Катерина.
Власниця розповіла, що почала шукати приміщення під оренду, в людному та гарному місці.
"В результаті знайшла в центрі Луцька, де є поруч інститут, школа, банки. Тобто, організації, де багато людей”, – ділиться власниця кав’ярні.
Зі слів Катерини, вони разом з чоловіком онлайн робили ремонт.

Кав'ярня називається “COFFEE GANG”. Назву закладу придумав чоловік Катерини за тою логікою, що на каву всі збираються, як банда. Заклад у своєму дизайні має основні три кольори – шоколадний, горіховий та білий.
Власниці закладу дуже сподобались моті, які вона куштувала у Волновасі в місцевого підприємця Антона, який нині теж є амбасадором “Спільноти Відновлення”. Його історію можна прочитати за посиланням.

“Нам з чоловіком дуже сподобалось, тому коли ми приїхали та почали думати, які будемо робити десерти та чим дивувати людей, то зупинилися на моті. Я купляла різне рисове борошно та намагались зробити їх власноруч, але вони не виходили й ми багато борошна просто викинули. Але все ж я знайшла потрібні інгредієнти й навчилась робити моті, а тепер хочу навчити людей в Луцьку”, – розповідає Катерина.
Власниця наголосила на тому, що зараз цей десерт дуже актуальний, бо він більше йде як літня страва: легкий, без бісквіта та цукру. Переважна більшість продукції в кав’ярні без цукру та власного виробництва.
Читайте повністю історію Катерини Панечко, яка наважилась відкрити власну кав'ярню у Луцьку.
Читайте також про переселенця Антона Романченко з Волновахи, який відновив роботу закладу у Києві.
“Спільнота Відновлення” — засноване "Східним Варіантом" ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до “Спільноти відновлення” та підтримайте Східний Варіант донейтом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.