Окупанти продовжують бити реактивною артилерією по Світлому на Донеччині

Бійці російської окупаційної армії готують РСЗВ для обстрілу. Фото з відкритих джерел
Бійці російської окупаційної армії готують РСЗВ для обстрілу. Фото з відкритих джерел

Ворог продовжує завдавати ударів по Світлому на Покровськ-Добропільському відтинку, активно використовуючи реактивну артилерію.

Про це 23 червня повідомив український репер і військовослужбовець з позивним "Мучной".

"Таким чином русаки намагаються не допустити зайняття нових рубежів нашими підрозділами, а там, де позиції вже зайняті — вибити о/с та ускладнити подальше утримання ділянки", — зазначив він.

Нагадаємо, у Білицькому на Донеччині утворилася "сіра" зона, що контролюється ворожими дронами.

Читайте також: Минулої доби на фронті зафіксували 221 бойове зіткнення з окупантами: вранішнє зведення Генштабу ЗСУ

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку