У Білицькому на Донеччині утворилася "сіра" зона, що контролюється ворожими дронами

Українські захисники мали змогу просунутися південно-східніше у Білицькому. Про активність на цій ділянці свідчать ворожі удари по забудові, де противник намагається виявити та придушити наші нові позиції.
Про це 23 червня повідомив український репер і військовослужбовець з позивним "Мучной".
За його словами, наразі ситуація залишається складною, оскільки остаточно закріпитися на зайнятих рубежах важко. Між сторонами утворилася "сіра" зона, яка постійно перебуває під контролем ворожих розвідувальних та ударних засобів.
"Противник активно застосовує БпЛА типу «Молнія-2» та FPV-дрони, намагаючись зривати будь-які переміщення. Фактично боротьба зараз точиться не лише за самі позиції, а й за можливість закріпитися на них та утримати контроль під постійним вогневим впливом", — зазначив "Мучной".
Нагадаємо, на Покровському напрямку ворог продовжує шукати можливості для просування в районі Родинського.
Читайте також: Минулої доби на фронті зафіксували 221 бойове зіткнення з окупантами: вранішнє зведення Генштабу ЗСУ















