Начальниця батальйону поліції Краматорська і Слов'янська розповіла про дискримінацію на "чоловічій" роботі
Начальниця відділу зв'язків з громадськістю батальйону патрульної поліції Краматорська та Слов'янська Наталія Бокова розповіла про дискримінацію на своїй на "чоловічій" роботі
Про це повідомляє Східний варіант.
Також писали: як COVID-19 змінив життя жінок Донеччини та чи вийде побороти сексизм
Напередодні Міжнародного жіночого дня у громадському центрі “Друкарня” відбулась дискусія по те, як COVID-19 змінив життя жінок Донецької області.
За словами Наталі, статистика випадків домашнього насильства дійсно виросла і зумовлено це карантином. Але не варто забувати про ті порушення прав жінок, які вже, на жаль, стали нормою. Це сексизм, зневажливе ставлення та домагання.
з дискримінацією стикається і сама поліцейська Наталя на своїй “чоловічій” роботі.
“Скажу зараз страшну річ: я проти гендерної рівності, я за рівні можливості. Кожна жінка може бути поліцейським, якщо вона цього хоче. Якщо у неї є бажання, навички, фізична підготовка. Зараз мені вже пощастило, у мене форма з виточками, більш по фігурі.
Раніше повідомляли: 8 березня без сексизму: 10 порад для чоловіків від жінок Донбасу
Раніше дівчата ходили в чоловічій поліцейській формі. Бронежилети тільки зараз прийшли жіночі, а так він притискає груди та стає дуже важко дихати, адже має щільно прилягати до тіла. Далі на тобі крім бронежилета пістолет, наручники, резинова дубинка, балончик, магазин з набоями. До кінця зміни це все носити дуже боляче, вага тисне на жіночі внутрішні органи. Перший час ходиш в синцях. Але ми чуємо “ви знали куди йшли”, — розповідає Наталя.
За її словами, цю проблему можна вирішити рівними можливостями. Наприклад, перевісити пістолет і змінити навантаження на тіло. Подібні нюанси змінюють все.