На Лиманському напрямку ЗСУ застосовує симбіоз сил та засобів для ураження противника

<em>Фото: 3-тя окрема штурмова бригада. Військовий ЗСУ зі зброєю.&nbsp;</em>
Фото: 3-тя окрема штурмова бригада. Військовий ЗСУ зі зброєю. 

На Лиманському напрямку ураження противника розпочинається ще задовго до того до наближення до позицій ЗСУ. ЗСУ застосовує симбіоз сил та засобів.

Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів  командир першого механізованого батальйону «Каста» 66-ї окремої механізованої бригади Олександр Новіков в ефірі програми «Оперативний черговий» від редакції «Спецкору».

«Зовсім без піхоти ніколи не обійдеться армія. Наразі відсоток роботи наших безпілотних комплексів дуже високий. Ураження противника розпочинається ще задовго до того, як вони наближаються до нашого переднього краю. Але якщо ми зараз будемо казати про наш напрямок, то в нас постійно є бойові зіткнення з противником. Піхота відпрацьовує дуже гарно. На жаль, поки ми не можемо констатувати той факт, що ми повністю зможемо відійти від піхотних позицій», — каже Олександр Новіков.

Та додає:

«Війна все ж таки — це комплекс дій: це дії піхоти, артилерії, розвідки, ураження, логістики. Ми намагаємось зменшити кількість піхоти завдяки збільшенню кількості і ударів, і розвідки засобами повітряної і наземної роботизованої техніки. Але найближчим часом все ж таки це буде симбіоз, і ми нікуди не дінемось, поки фізично піхота не буде вбивати, не доб'є і не вижене противника з наших територій. Ми без цього не справимось».

У 66-й бригаді розповіли про найгіршу операцію противника з технікою і особовим складом на Лиманському напрямку
на Лиманському напрямку окупанти провалили штурм і були знищені ще на підступах. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів командир першого механізованого батальйону «Каста» 66-ї окремої механізованої бригади Олександр Новіков в ефірі програми «Оперативний черговий» від редакції «Спецкору». «В цьому році, декілька місяців тому був масований механізований штурм з залученням великої кількості бронетехніки. На мою думку, це була найгірша операція противника, яка проводилась у нашій смузі. А
На півдні Костянтинівки залишається мінімум військовослужбовців противника: 19-й армійський корпус вибиває ворога
Сили оборони України продовжують зачищати Костянтинівку на Донеччині від ворожих одиниць живої сили. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира 19-го армійського корпусу Юрій Мадяр в ефірі Суспільного. ”Вони бігають, вони вже деморалізовані. Є, звичайно, які пробують відстрілюватися, але в основному південь Костянтинівки вже мінімум військовослужбовців противника. Ми їх там зачистили. Зараз починаємо проводити деякі заходи для того, щоб з
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку
На Лиманському напрямку ЗСУ застосовує симбіоз сил та засобів для ураження противника