Миколаївка на Донеччині залишилася без газопостачання: яка причина

Працівник аварійної газової служби. Фото: Донецькоблгаз
Унаслідок російських обстрілів у Миколаївці зафіксовано критичні пошкодження газових мереж. Газівники оцінюють наслідки пошкоджень.
Про це 29 квітня повідомили у "Донецькоблгазі".
Зазначається, що через різке зростання втрат газу та зниження тиску в розподільчих газопроводах фахівці змушені були перекрити подачу газу до міста від газорозподільчої станції "Слов’янська ДРЕС".
Читайте також: Росіяни атакували Миколаївку — зруйнували магазин













