Близько 60 жителів прифронтових населених пунктів Донеччини вивезла у червні евакуаційна група "Фенікс" (фото, відео)

Евакуація, червень 2026 року. Фото: ДСНС Донеччини
Від початку червня офіцери-рятувальники громад у складі евакуаційної групи "Фенікс" спільно з представниками Національної поліції евакуювали із населених пунктів Донецької области 57 людей, зокрема 16 маломобільних осіб.
Про це 23 червня повідомили у ДСНС Донеччини.

"Не відкладайте рішення про виїзд. Евакуація — це можливість убезпечити себе та своїх близьких від постійної загрози ворожих обстрілів", — наголошують у ДСНС.


Як фахівці ДСНС продовжують допомагати мешканцям прифронтових громад евакуюватися до безпечніших місць — у відео:
Нагадаємо, минулої доби з лінії фронту було евакуйовано 471 людину, у тому числі 41 дитину.
Читайте також: У районах обов’язкової евакуації Слов’янської громади родини з дітьми не відмовляються від виїзду












