
Азовці провели серію зустрічей зі студентами провідних вищих навчальних закладів у Києві
Титани - наживо. Азовці провели серію зустрічей зі студентами провідних київських вищих навчальних закладів.
Про це доповідає офіційний канал бригади НГУ «Азов»
Азовці провели серію зустрічей зі студентами провідних київських вищих навчальних закладів, серед яких КМА, КНУ, КПІ, НАУ та НУХТ.
Заключну зустріч в КПІ відвідали т.в.о. командира бригади «Азов», майор Богдан «Тавр» Кротевич, командир роти, молодший лейтенант Павло «Кіль» Курченко, командир роти технічних засобів розвідки, молодший лейтенант Ігор «Крафт» Вовк та командир взводу, старший лейтенант Ілля «Парамон» Парамонов.
Під час обговорення студенти мали можливість поспілкуватися з командирами та бійцями підрозділу: як на найбільш нагальні військові теми, так і на особисті.
Воїни "Азову" поділились власним досвідом, розповіли про свій бойовий шлях, історію бригади, її традиції та особливості служби в «Азові».
Також читайте наш текст: випробування війною: новообраний ректор ДонНУ ім. В. Стуса про роботу вишу та можливість повернення до Донецька
«Я раджу вам мати сміливість бути вільними в своєму рішенні і мати мужність відстояти його», — таку головну пораду студентам дав Богдан «Тавр» Кротевич
Долучайтесь до "Спільноти Відновлення" — засноване "Східним Варіантом" ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до Спільноти відновлення та підтримайте Східний Варіант донейтом
Український металургійний комбінат «Азовсталь» став осередком спротиву української армії у відповідь на російську збройну агресію проти України. Він став символом нескореності українських воїнів. З початку боїв за Маріуполь на заводі знайшла притулок велика кількість цивільного населення, що ховалися від постійних обстрілів і бомбардувань окупантів.
Особливістю «Азовсталі» є те, що це величезний металургійний комплекс, який мав складну систему глибоких підземних укриттів і комунікацій. Завод за розміром був більшим від багатьох міст України, він розділяв Маріуполь на дві частини. Завод побудований безпосередньо на березі Азовського моря. Така структура дала змогу українським військовикам - у тому ислі полку "Азов" перетворити підприємство на фортецю.
Окрім того, була інформація про те, що у планах ФСБ було завербувати полонених бійців в Оленівці, — полк "Азов"
А ще ми показали, як проходила зустріч зі Сталевою та незламною захисницею Маріуполя Валерією Суботіною у Києві
Нагадаємо, що у Львові родини захисників “Азовсталі” проводили акцію біля Оперного театру (фото)
Робота з визволення бійців з полону триває.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.