Жителі окупованого Старобільська скаржаться на нестачу банківської інфраструктури, — Лисогор
Банківської інфраструктури, яку запровадили росіяни, не вистачає навіть на місцеве населення тимчасово окупованого міста.
Про це повідомляє начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.
За даними ОВА, ближче до лінії фронту ситуація з банками ще гірша. Тому звідти люди й приїжджають в міста, де обстановка більш спокійніша, і влаштовують там довжелезні черги. За підсумком, гроші та інші послуги важко отримати і старобільчанам, і вимушеним гостям міста.
Також відомо, що у прифронтових містах і районах області загарбники запровадили з 1 вересня навчання в очно-заочній формі із застосуванням дистанційних технологій. Це, зокрема, відбуватиметься на Кремінщині, Сватівщині, а також в Лисичанську, Сєвєродонецьку, Рубіжному.
"У більшості населення зазначених вище громад до сих пір відсутнє електропостачання. Усім відключено мобільний зв’язок, немає доступу до інтернету. Втім, росіяни оголошують дистанційний процес щоденного навчання. Минулого року діти просто раз на тиждень приходили до школи, на подвір’ї здавали виконані завдання і отримували нові. Без жодного уроку у будь-якій формі", — розповів Лисогор.
Як повідомлялось, російські окупанти перемістили логістичний центр з Луганська до Старобільська.
Читайте також розповідь про окупацію переселенки з Луганщини: У перші дні березня минулого року техніка росіян їхала і вдень, і вночі на Старобільськ: спогади жительки Луганщини
Нагадаємо, Луганська область є місцем активних бойових дій у ході російсько-української війни з 2014 року. Обласний центр місто Луганськ окуповано загарбниками невизнаної, т.зв "лнр".
Центральні міста Луганщини — Сєвєродонецьк та Лисичанськ, зазнали руйнації та окуповано військовими рф.
3 липня Генштаб ЗСУ повідомив про відхід українських Сил із Лисичанська через "кратну перевагу" армії рф.