Захищав Маріуполь і потрапив у полон: історія повернення прикордонника Олега Олешка

Після 4 років розлуки та неволі родина прикордонника Олега Олешка нарешті разом. Він — один із захисників, яких нещодавно повернули з російського полону.
Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.
Олег захищав Маріуполь і потрапив до рук окупантів у травні 2022 року. У полоні військових тримали в інформаційному вакуумі: зв'язатися з рідними дозволили лише раз.
"Хлопцям часто не дозволяли навіть сісти на ліжко. Рятували лише розмови про дім", — наголосили у ДПСУ.

Його дружина Оксана зізналася, що за ці роки майже забула голос чоловіка і на кожному обміні зі сльозами вглядалася в обличчя на фото.
Коли Олег нарешті перетнув кордон і зателефонував додому, донька Валерія спочатку навіть не повірила своїм вухам, плакала і казала: "Мам, це не тато, це не його голос...".

Зараз родина мріє про власний будиночок і мирне життя, але прикордонник заявляє, що залишатиметься у строю, доки буде корисним державі.
Історія повернення прикордонника Олега Олешка — у відео:
Нагадаємо, вчора 160 військових повернулися з російського полону (фото).
Читайте також: 76-й обмін полоненими: серед звільнених 115 оборонців Маріуполя (фото)














