Війна з РФ

Ексклюзив

Закрили акушерське відділення: стало відомо, як працюють єдиний на Донеччині пологовий будинок і медицина у Слов'янську

<em>Пологове відділення міської клінічної лікарні Слов'янська, Донецька область. Суспільне Донбас/Юлія Підгола</em>
Пологове відділення міської клінічної лікарні Слов'янська, Донецька область. Суспільне Донбас/Юлія Підгола

Серед пошкоджених російськими обстрілами будівель у Слов'янську опинився і єдиний на Донеччині пологовий будинок. Зараз тут приймають жінок, але акушерське відділення закрили.

Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов'янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному.

"Ми не закрили пологовий будинок, а закрили тільки акушерське відділення, де народжувалися малята, а інші два відділення в тому пологовому будинку зараз працюють. Можна отримати медичну допомогу по всім напрямкам, які пологовий будинок надавав, окрім народжування дітей. І нашим майбутнім матусям треба вже заздалегідь потурбуватися про те, де вони будуть народжувати в безпечному місці".

На питання в самому медзакладі можуть прийняти жінку, якщо раптом будуть перейми, Вадим Лях відповів:

"Слово "раптом" я розумію, але все ж таки час є спрогнозувати. Але якщо буде якась екстрена ситуація, у нас такі були і в 2022 році, коли теж не працювало це відділення, але привозили людей з небезпечних районів, де вже неможливо було знаходитись. Мамочку привозили, і вона народжувала. Тобто надати екстрену медичну допомогу по цьому напрямку можливість буде".

В населених пунктах громади люди мають доступ до медицини, каже начальник МВА:

"Хочу сказати, що наші комунальні медичні заклади надають допомогу нашим мешканцям майже як і до війни по всім напрямкам. Можу сказати, що ті пункти населені, які належать до нашої громади, там більш-менш безпечніша ситуація, ніж у Слов'янську, тому вони можуть приїхати і в сам Слов'янськ за медичною допомогою або звернутися за допомогою в Харківську область, виїхати автобусами, автівкою, тобто можливість отримати допомогу є".

Нагадаємо, 30 березня росіяни вдарили КАБами по центральній частині Словʼянська, внаслідок чого було пошкоджено єдиний на Донеччині пологовий будинок.

Росіяни вдарили КАБами по центральній частині Словʼянська: пошкоджено єдиний на Донеччині пологовий будинок
Війська рф здійснили чергову атаку на Словʼянську громаду на Донеччині. Є руйнування і поранений. Про це поввдомив голова МВА Вадим Лях Сьогодні, об 11:50, ворог завдав авіаудару по місту Словʼянськ на Донеччині. Ворог застосував КАБи по центральній частині Словʼянська. Зруйновано навчальний заклад, магазин. Пошкоджено приватні та багатоповерхові будинки, державні установи. ”Серед пошкоджених будівель — єдиний на Донеччині пологовий будинок. На щастя, ні малеча, ні породіллі, ні медперсона
Лях розповів про ворожі обстріли Слов’янська і повідомив, скільки людей залишається в громаді
Ворог продовжує атаки на Слов‘янськ на Донеччині. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов‘янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”На жаль, обстріли продовжуються. Ворог частіше застосовує обстріли з РСЗВ ”Смерч”, тобто залізними зарядами: це і касети, це і фугасні заряди. Прилітають КАБи, ”Шахеди” та РСЗВ”, — каже Вадим Лях. За словами голови Слов’янської міської військової адміністрації, у громаді залишається понад 41 тисяча осіб: ”Зараз у Слов’янську

V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку
Закрили акушерське відділення: стало відомо, як працюють єдиний на Донеччині пологовий будинок і медицина у Слов'янську