
За рік у поліцію Слов'янська надійшло 4 неправдиві заяви про мінування будівель
У Слов'янську об’єктами мінувань стали державні та приватні установи і підприємства. Жодне з цих анонімних повідомлень про вибух не підтвердилося.
За двома фактами особи «мінерів» встановлені, матеріали справ скеровані до суду, повідомили в поліції Слов'янська.
Здебільшого листи та дзвінки до поліції про нібито мінування досить лаконічні - лише назви та перелік адрес "замінованих" об'єктів.
В цьому році в двох випадках довелося припинити роботу та евакуювати людей з держустанов, ще в одному – вагонне депо. А ось четвертий «мінер», замінував розважальний заклад. Жодне повідомлення не підтвердилося.
Так, через сімейні непорозуміння 33-річний місцевий житель зробив завідомо неправдиве повідомлення про вибух на лінію 102. А нетверезий 49-річний чоловік «мінував» відділ поліції. Чоловіки притягуються до кримінальної відповідальності.
На кожне таке повідомлення залучається багато ресурсів. Задіюються працівники поліції, ДСНС, медики, інші служби. Призупиняється робота самих об'єктів, на які були спрямовані такі противоправні дії.
259 стаття Кримінального кодексу України передбачає, що такі "мінери" понесуть покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до шести років.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.