
За працевлаштування переселенців роботодавцям Львівщини відшкодували 8 мільйонів гривень
У першому півріччі цього року 290 працедавців Львівщини скористалися програмою компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування 697 вимушено переміщених осіб.
Про це повідомляє ЛЬвівська ОВА
За працевлаштування переселенців в основному фінансову підтримку отримали фірми і компанії переробної промисловості (виробництво), заклади оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, організації харчування, а також установи, що ведуть діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, охорони здоров’я, сільського господарства, будівництва тощо.
Для виплати компенсації витрат з оплати праці переселенців Львівщина профінансувала на суму 8,4 млн грн.
Із них 8 млн грн вже надійшли на рахунки підприємств, де працюють ВПО.
Читайте також наш текст: "Спільнота Відновлення": як підприємиця з Луганщини відновила швейне виробництво у Львові
А ще: Спільнота Відновлення: як подружжя з Маріуполя створило інтернет-магазин сублімованих чаїв
Загалом упродовж 6 місяців поточного року послугами обласної служби зайнятості з метою працевлаштування скористалися 1718 осіб з числа ВПО. Із них 412 вдалося працевлаштувати.
Станом на 1 липня роботу на Львівщині шукали 437 переселенців, у тому числі 239 безробітних. Серед них переважали представники таких груп професій як працівники сфери торгівлі та послуг (21,8%), професіонали (16,3%), фахівці (14,2%), законодавці, держслужбовці, керівники (13,8%). Більшість ВПО (60,3 %) з вищою освітою і віком від 35 до 44 років (32,6%).
Для отримання компенсації в розмірі 6700 грн за кожного працевлаштованого переселенця працедавцям необхідно подати заяву через застосунок «Дія» або звернутися до підрозділу обласної служби зайнятості за місцезнаходженням.
Тривалість надання такої допомоги не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.
Долучайтеся до Спільноти Відновлення — засноване "Східним Варіантом" ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до Спільноти відновлення та підтримайте Східний Варіант донейтом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.