
З 20 тисяч населення в Лимані залишилося близько 2 тисяч, як живе місто після деокупації (відео)
З 20 тисяч населення в Лимані залишилося близько 2 тисяч. Поліцейські обходять кожен будинок і спілкуються з жителями, аби встановити їхні першочергові потреби та зафіксувати російські злочини.
Про це повідомляє поліція Донеччини
У місті цілодобово чергує група швидкого реагування, повноцінно працює відділ поліції. У пріоритеті – життєзабезпечення громадян. Поліцейські організували безпечний шлях для гуманітарного конвою з продуктами, ліками та будівельними матеріалами, а також допомогли розвезти набори у приватний сектор. Крім того, поліція супроводжує бригади Укрпошти, які доставляють соціальні виплати.
Літній чоловік показує свою оселю, пошматовану ворожими снарядами: «Збудував будинок власноруч, понад 20 років збирали гроші на матеріали. Все знесло – частину я вже відновив. Зараз буду жити в підвалі». Житло маленької Мілани вціліло, проте дівчинка не має змоги відвідувати садочок та грати з друзями, а ще родині не вистачає їжі.
Найнеобхідніші речі для містян зараз – продукти, ліки та будівельні матеріали. Їх доставили з гуманітарним конвоєм від ООН, Червоного Хреста та МОЗ. Безпеку гуманітарного вантажу забезпечили поліцейські.
За допомогою правоохоронців мешканцям деокупованих населених пунктів на півночі Донеччини доставлено 12,5 тонн гуманітарної допомоги та 1525 продуктових наборів, а також хліб і засоби гігієни.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.