"Воєнком" у так званій "лнр" 8 років відправляв земляків на війну проти України: його судитимуть

СБУ завершила досудове розслідування щодо очільника так званого "військового комісаріату лнр по м. Ровеньки" — протягом 8 років зловмисник комплектував незаконні збройні формування окупантів. Обвинувальний акт за фактами воєнних злочинів скеровано до суду.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях.
Зазначається, що з початком російської агресії чоловік перейшов на бік ворога і був призначений так званим "воєнкомом" в окупованих Ровеньках.
"З листопада 2014 року по вересень 2022 року поплічник ворога систематично забезпечував «призов» місцевих жителів до лав так званої «народної міліції лнр». А з лютого 2022 року цей процес набув насильницького характеру", — зауважили у СБУ.
Слідчі СБУ зібрали беззаперечні докази та свідчення жителів Луганщини, яких окупаційний "військкомат" у Ровеньках примусово відправив на фронт.
Наразі так званого "воєнкома" оголошено у розшук. Він обвинувачується за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, за вчинення воєнних злочинів судитимуть так званого "воєнкома Станично-Луганського району лнр".
Читайте також: "Голова" та "воєнком" окупованого Новоайдара причетні до воєнних злочинів: їм повідомлено про підозру














