
Внутрішні переселенці можуть підтверджувати трудовий стаж зі слів свідків, — Мінреінтеграції
Свідками можуть виступати люди, які знають заявника по спільній роботі на підприємстві, в установі, організації та мають документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника.
Про це повідомили в Мінреінтеграції.
Стало відомо, що учасники засідання Координаційного штабу надали роз’яснення з цього приводу. Так, відповідно до постанови КМУ від 12 серпня 1993 року № 637, стаж роботи за відсутності документів може також підтверджуватися показаннями не менше двох свідків.
Є випадки, коли українці, які виїхали з тимчасово окупованих територій, потребують підтвердження трудового стажу для пенсій, але не мають трудових книжок або відповідних записів.
"Відповідна норма діє у разі, коли підприємства, установи, організації розміщуються (розміщувалися) на ТОТ або в районах бойових дій. Свідками можуть виступати люди, які знають заявника по спільній роботі на підприємстві, в установі, організації та мають документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника", — йдеться у повідомленні Міністерства.
Так, на підставі показань свідків органи Пенсійного фонду України підтверджують стаж роботи для призначення пенсій.
Як повідомлялось, переселенцям на виплати у вересні спрямували 5,8 млрд гривень.
Також стало відомо, що на Львівщині вже працевлаштувалися понад 1600 переселенців.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.