Війна з РФ

Евакуація

У Слов'янську збільшилася кількість евакуйованих дітей: люди активніше виїжджають з міста

<em>Евакуація родини з дітьми на околицях Слов'янська. Фото: Нацполіції.&nbsp;</em>
Евакуація родини з дітьми на околицях Слов'янська. Фото: Нацполіції. 

Люди активніше почали виїжджати зі Слов'янська на Донеччині. В населених пунктах громади діє примусова евакуація родин з дітьми.

Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов'янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному.

"Так, дійсно, зараз люди активніше виїжджають з нашого міста. Виїжджають як самостійно, так і через наш транзитний хаб. Кількість збільшується. Тим паче, що в нас вже об'явлена зона примусової евакуації в деяких районах міста. Мається на увазі, що не повинні там знаходитись діти. На зараз ще в цьому районі є 250 дітей, але найближчим часом вони виїдуть. Можу сказати, що за останній тиждень з цих районів, де примусова евакуація об'явлена, вже виїхало 116 дітей", — каже Вадим Лях.

На питання, чи ведуться розмови, роз'яснення з батьками, і чи від них є інформація про те, що вони готуються до евакуації, Вадим Лях відповів:

"Так, вони шукають найліпші варіанти для евакуації, тому що вони постійно змінюються. Хтось вже збирається і сьогодні поїхати, і завтра. Тобто цей процес йде, він не зупиняється".

Єдиний на Донеччині пологовий будинок у Слов’янську продовжує роботу після ворожого обстрілу
Серед пошкоджених російськими обстрілами будівель у Слов‘янську опинився і єдиний на Донеччині пологовий будинок. Зараз тут приймають жінок, але акушерське відділення закрили. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов’янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”Ми не закрили пологовий будинок, а закрили тільки акушерське відділення, де народжувалися малята, а інші два відділення в тому пологовому будинку зараз працюють. Можна отримати медичну допомогу по всім н
Лях розповів про ворожі обстріли Слов’янська і повідомив, скільки людей залишається в громаді
Ворог продовжує атаки на Слов‘янськ на Донеччині. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов‘янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”На жаль, обстріли продовжуються. Ворог частіше застосовує обстріли з РСЗВ ”Смерч”, тобто залізними зарядами: це і касети, це і фугасні заряди. Прилітають КАБи, ”Шахеди” та РСЗВ”, — каже Вадим Лях. За словами голови Слов’янської міської військової адміністрації, у громаді залишається понад 41 тисяча осіб: ”Зараз у Слов’янську
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку
У Слов'янську збільшилася кількість евакуйованих дітей: люди активніше виїжджають з міста