У Слов’янську розповіли про відновлення комунікацій після ворожих атак та допомогу постраждалим від обстрілів власникам житла

<em>Вадим Лях, начальник Слов’янської міської військової адміністрації. Скріншот з відео Донецької ОВА</em>.
Вадим Лях, начальник Слов’янської міської військової адміністрації. Скріншот з відео Донецької ОВА.

У Слов’янську намагаються оперативно відновити критичну інфраструктуру після ворожих атак.

Як повідомляє Східний Варіант, про це начальник Слов'янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному.

"Після кожної атаки стараємося якнайшвидше все налагодити, але страждає і критична інфраструктура, тому що прилітає і поза містом, саме туди, де знаходиться наша критична інфраструктура: водна, електрична. Тому зараз усе частіше місто залишається без електрики, без водопостачання, але станом на сьогодні все є", — розповів Вадим Лях.

Начальник Слов'янської МВА розповів, що є і алгоритм дій для власників житла, яке постраждало від ворожих обстрілів:

"Наразі алгоритм працює так: після "прильоту", щойно дозволяє безпекова ситуація, наші комунальники виїжджають на об'єкт, допомагають людям із відновленням: закривають вікна OSB-плитами, тимчасово лагодять дахи, але все ж таки накривають їх. Далі люди можуть звернутися до державної програми "єВідновлення", отримати кошти на відновлення. Також допомагають благодійники: виплачують гроші постраждалим сім'ям, а також привозять матеріали".

У Слов’янську збільшилася кількість евакуйованих дітей: люди активніше виїжджають з міста
Люди активніше почали виїжджати зі Слов‘янська на Донеччині. В населених пунктах громади діє примусова евакуація родин з дітьми. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов‘янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”Так, дійсно, зараз люди активніше виїжджають з нашого міста. Виїжджають як самостійно, так і через наш транзитний хаб. Кількість збільшується. Тим паче, що в нас вже об’явлена зона примусової евакуації в деяких районах міста. Мається на увазі, що не
Єдиний на Донеччині пологовий будинок у Слов’янську продовжує роботу після ворожого обстрілу
Серед пошкоджених російськими обстрілами будівель у Слов‘янську опинився і єдиний на Донеччині пологовий будинок. Зараз тут приймають жінок, але акушерське відділення закрили. Як повідомляє Східний Варіант, про це голова Слов’янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному. ”Ми не закрили пологовий будинок, а закрили тільки акушерське відділення, де народжувалися малята, а інші два відділення в тому пологовому будинку зараз працюють. Можна отримати медичну допомогу по всім н
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку