У Слов’янську розповіли про відновлення комунікацій після ворожих атак та допомогу постраждалим від обстрілів власникам житла

У Слов’янську намагаються оперативно відновити критичну інфраструктуру після ворожих атак.
Як повідомляє Східний Варіант, про це начальник Слов'янської МВА Вадим Лях розповів в ефірі телемарафону на Суспільному.
"Після кожної атаки стараємося якнайшвидше все налагодити, але страждає і критична інфраструктура, тому що прилітає і поза містом, саме туди, де знаходиться наша критична інфраструктура: водна, електрична. Тому зараз усе частіше місто залишається без електрики, без водопостачання, але станом на сьогодні все є", — розповів Вадим Лях.
Начальник Слов'янської МВА розповів, що є і алгоритм дій для власників житла, яке постраждало від ворожих обстрілів:
"Наразі алгоритм працює так: після "прильоту", щойно дозволяє безпекова ситуація, наші комунальники виїжджають на об'єкт, допомагають людям із відновленням: закривають вікна OSB-плитами, тимчасово лагодять дахи, але все ж таки накривають їх. Далі люди можуть звернутися до державної програми "єВідновлення", отримати кошти на відновлення. Також допомагають благодійники: виплачують гроші постраждалим сім'ям, а також привозять матеріали".


















