В окупованому Сіверськодонецьку люди вчергове скаржаться на низьку якість показових "ремонтів" від окупантів

Ремонт. Фото: Magnific
В окупованому Сіверськодонецьку загарбники продовжують створювати ілюзію "ремонтів".
Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація
"Населення, що залишилося в Сіверськодонецьку, вчергове скаржиться на низьку якість показових ремонтів. У багатоповерхівці в нових районах міста загарбники лише пофарбували фасад. Несучі стіни тріскаються. Стан будинку близький до аварійного", — повідомили в Луганській ОВА.
В так званій ”лнр” посилився дефіцит лікарських засобів
У так званій ”лнр” вже давно утворився дефіцит лікарських засобів. Як у медичних закладах, так і в аптеках. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація ”Загарбники значно зменшили поставки відповідних препаратів на окуповану Луганщину. Проблемою є навіть виписати звичайний рецепт на безоплатне забезпечення ліками. Так, на Новоайдарщині жінка з інвалідністю, б’ючись об російський безлад, для вирішення питання вимушена була звернутися до силовиків. І лише за півроку змогла отрима

Паливна криза на ТОТ: в Донецьку бензин є лише на двох заправках
Ситуація з наявністю пального в так званій ”днр” на ТОТ Донеччини станом на ранок неділі залишається скрутною. Як повідомляє Східний Варіант, про це повідомляє ресурс, що пише про життя оккупантів в Телеграм ”ЧП Донецк” ”Як повідомляється, бензин є лише на двох автозаправних станціях у Донецьку. Згідно з відкритими даними, на обох заправках у наявності лише АІ-95, на одній із них також є дизельне пальне. АІ-92 та АІ-100 поки що не спостерігаються”, — йдеться у повідомленні. Багато АЗС відкри

















