В окупованій Ясинуватій скорочують кількість електричок і "просіла" галузь залізничних перевезень
В ОРДО, в Ясинуватій знову скорочується кількість електричок, що відправляються зі станції.
Про це повідомляє Східний варіант з посиланням на Донпрес
«Начальниця» вокзалу окупованої Ясинуватої Олена Аліпа розповіла, що до війни через цю странцію «на добу проходило 75 пар приміських поїздів і 45 пар поїздів далекого прямування».
За словами Аліпи, всі поїзди на Кавказ прямували через Ясинувату, не заходячи в Донецьк. Багато поїздів йшло на Крим, у тому числі з Сибіру і з Уралу, а також в інших напрямках.
Читайте також: «Продам квартиру дешево». Що відбувається з обігом нерухомості в окупації і чим це може обернутися в майбутньому
Тепер зі станції ходить всього 10 пар електричок і 2 пасажирські потяги - Ясинувата-Луганськ і Ясинувата-Успенська (причому перший запустили тільки цього року - прим.) практично наполовину, поскаржилася Аліпа, зменшилася і кількість працівників - до 165 осіб. Зараз вокзал пустує, за цим замість своїх прямих функцій іноді використовується для проведення культмасових заходів.
Тобто стагнація залізничного господарства ОРДО видно навіть далеким від галузі людям.
Читайте також: сексуальне насильство на війні. Жахливі історії людей, які залишилися забуті. І де шукати підтримку
Крім того, в ОРДО відрапортували, що в Ясинуватій проживають понад 43 тисяч населення (до початку бойових дій в місті проживало близько 30 тисяч осіб, згідно з переписом 2001 року було 36 тис. населення - прим).
У цей же час окупаційна «адміністрація» вокзалу ст. Ясинувата розмістила по місту оголошення, що у зв'язку зі зменшенням кількості жителів міста на 30 відсотків - знову скорочується кількість електричок, що відправляються зі станції.
Станція Ясинувата до початку бойових дій на сході України вважалася найбільшою в Україні. Вона мала 6 платформ для пасажирського залізничного транспорту і могла одночасно приймати до 12 поїздів, а загальна кількість колій дорівнювала 73-м. Вокзал станції Ясинувата входив до десятки кращих іміджевих об'єктів Донбасу.