В окупованій Макіївці проблеми з електропостачанням.
Про це повідомляють ресурси окупантів.
"У зв'язку з аварійним відключенням електроенергії тимчасово продовжують залишатися без електропостачання абоненти Центрально-Міського та Кіровського районів міста", — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що подача електропостачання відновиться після усунення аварійної ситуації.
Конкретних термінів — не названо.
Також: в Україні повідомлено про підозру у колабораційній діяльності невизнаному "міністру" "днр"
А ще: без водопостачання на окупованій Луганщині залишилося кілька населених пунктів
















