В окупованому Маріуполі загарбники проводять рейди проти мігрантів, — міськрада (відео)

В Маріуполі проводять рейди проти мігрантів.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада.
"Окупанти спочатку заселяли Маріуполь мігрантами, використовуючи їх у якості дешевої робочої сили. А тепер — почали влаштовувати проти них рейди. Як повідомляють окупаційні пабліки, російські служби провели перевірки "в місцях скупчення іноземних фахівців"", — повідомила Маріупольська міська рада.
За підсумками "перевірки" прийняли рішення вислати з міста 20 вихідців із Середньої Азії за порушення міграційного законодавства, доповнила повідомлення міськрада.
Також: дорога додому: як українцям виїхати з окупації чи з рф
Новини Донецької Області
Луганська область
Суспільство
Донецька область
Війна
росія
Маріуполь
Війна з РФ
окупанти














