У червні 221 жителя Донеччини безкоштовно вивезли до більш безпечних регіонів і розселили

З початку червня безкоштовно вивезено до більш безпечних регіонів та безкоштовно розселено 221 людину, зокрема 46 маломобільних і 44 дитини.
Про це повідомили у Донецькій обласній державній адміністрації.
Донеччан приймають на безоплатне розселення багато областей України.
Родини з дітьми розміщує у своїх шелтерах благодійна організація Save Ukraine.
Маломобільних жителів приймає Житомирська область.
З розселенням таких людей також допомагає БФ "Схід SOS".
Нагадаємо, з початку місяця за межі Донеччини виїхали 9,5 тис. жителів, з яких понад 780 — діти.
Читайте також: "Білі янголи" вивезли з Дружківки родину з дитиною, дідуся якої вбив снаряд, і літню жінку (фото, відео)














