Рубіжанська панчішна мануфактура отримала нове обладнання від міжнародних партнерів
Проєкт USAID "Економічна підтримка України" придбав за грантом для Рубіжанської панчішної мануфактури сучасні високотехнологічні в’язальні машини.
Про це повідомляє Східний варіант з посиланням на звіт проєкту USAID "Економічна підтримка України"
Це італійське обладнання, яке дозволить виготовляти преміальні панчішні вироби для дорослих та дітей, навіть для немовлят.
“Ці машини дозволять нам збільшити об’єми та асортимент нашого виробництва. Повернутись до реалізації нашої стратегії, яка була розроблена за підтримки експертів від Проєкту USAID та поступово відновлювати виробництво саме технологічних професійних спортивних панчішно-шкарпеткових виробів, - говорить комерційна директорка мануфактури Ольга Ушакова.
"Зараз ми співпрацюємо з кількома українськими брендами, для яких виготовляємо продукцію, переважно шкарпетки для дорослих. Кількість машин, яку мали до отримання гранту від Проєкту USAID не дозволяла нам брати великі замовлення, також ми не могли виготовляти на замовлення дитячий асортимент та шкарпетки з кеттельним швом, які користуються попитом у наших іноземних клієнтів. Саме на них у нас був великий попит та замовлення до війни від наших іноземних партнерів, тож ці машини дозволять нам знову налагодити це виробництво та збільшити об’єми випуску продукції порівняно із сьогоднішнім днем на 25%", - пояснює вона.
Зараз машини встановлюють у цеху, впродовж двох тижнів на них розпочнуть в’язати шкарпетки.
Оскільки компанія має нове обладнання, то потребує працівників, які на ньому працюватимуть.
Тож зараз запрошують на роботу дев’ятьох фахівців, зокрема в’язальника, оператора швацького устаткування, слюсаря-ремонтника, пакувальника, формувальника панчішно-шкарпеткових виробів.
Проєкт USAID також підтримує роботу компанії із розбудови системи кадрового адміністрування – в рамках ініціативи Business4Ukraine. З цією метою залучили до роботи спеціалістку, що працює в Оксфордському унівеситеті, Марину Стягайло, і має великий досвід роботи у секторі управління кадрами в Україні. Окрім того, Проєкт USAID навчив персонал компанії користуватися сучасним сервісом штучного інтелекту ChatGPT, що значно підвищило продуктивність роботи компанії в комунікаціях та маркетингу.
Також у компанії працюють над випуском нової лінійки спортивних шкарпеток під брендом MOVIGO, що був розроблений Проєктом USAID спеціально для мануфактури.
Нагадаємо, Рубіжанська панчішна мануфактура - релоковане підприємство, яке внаслідок російської окупації повністю втратило виробництво у Рубіжному і переїхало до Львова. У жовтні 2022 року за підтримки Проєкту USAID, Львівської міської ради та допомоги бізнес-партнерів компанія відновила роботу. Мануфактура розпочинала свою діяльність із командою 17 працівників. Проєкт USAID оплатив річну оренду виробничого приміщення, що допомогло компанії на початковому етапі зосередити зусилля на інших виробничих процесах.
Аби відновити виробництво шкарпеток, мануфактура отримала позику від своїх бізнес-партнерів і закупила 20 в’язальних машин. Також отримала інше допоміжне обладнання за грантами від Міжнародної організації з міграції, Данської ради у справах біженців, Проєкту “Український бізнес в дії” від Програми розвитку Європейського фонду, ГО «Центр жіночої перспективи», ГО “Easy Business Grant” .
Зараз штат мануфактури налічує близько 50 працівників.
Читайте також: першу партію шкарпеток вже випустила у Львові Рубіжанська панчішна мануфактура: відео
Також: "Армія відновлення": як жителі Донеччини можуть отримати роботу та долучитися до відбудови регіону
«Спільнота Відновлення» — засноване Східним Варіантом ком’юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до «Спільноти Відновлення» та підтримайте Східний Варіант донейтом.