Волонтери відправили 12 тисяч великодніх пасок військовим в ООС (відео)
Паски та інші подарунки до свят передали військовим у зону проведення операції Об'єднаних сил і на адмінмежу з окупованим Кримом. Великодні подарунки для бійців волонтери збирали у всіх містах України.
Про це повідомляє Східний варіант з посиланням на Дом
Тільки з Києва вирушили до військових автобуси з близько 12 тис. пасок. Перед цим пасхальну випічку освятив священник.
"Кожна машина має свій сектор, намагаємося нікого увагою не обділити. Всім родам військ, які нас захищають і стоять на передовій, приділено увагу — Прикордонній службі, ССО, десантурі, ВМФ тощо", — зазначає волонтер Антон Тіліс.
Для того, щоб освятити паски, до Києва спеціально приїхав священник із Луцька.
"Ми вирішили приїхати, щоб хлопці знали, що вся Україна тримає за них кулаки. Ми молимося, ми дякуємо їм. І хочемо це скромне приношення, освячені хліби, які є символом Воскресіння Христового, розділити разом з ними. Щоб вони відчували, що ніхто про них не забув", — говорить настоятель Луцького Братського Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря ПЦУ ігумен Никодим.
Волонтери з Дніпра крім великодньої випічки також передають на передову ще й емальовані кружки, про які їх просили самі військові. Подарунки відвезуть на лінію зіткнення представники оперативного командування "Схід".
"Ми будемо дуже раді, коли хлопці розріжуть цю паску та отримають якесь тепло і домашній затишок", — зазначила співробітниця Центру допомоги учасникам АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Коломоєць.
Читайте також: Освячення пасок вдома та онлайнбогослужіння: як безпечно святкувати Великдень під час пандемії
Великодні подарунки пораненим військовослужбовцям, які лежать у госпіталі, підготували другокласники однієї з харківських гімназій. Учні зібрали для них паски, крашанки і малюнки. Цю традицію в гімназії підтримують вже сім років — з початку бойових дій на Донбасі. Через карантин дітей до госпіталю не пустили, тому подарунки передали волонтери.
"Це дуже круто. Тому що зараз у школі вчаться винятково дітки маленькі. І коли почалися бойові дії на Донбасі, багато хто з них ще навіть не народився. Але вони вже знають, що вони роблять це саме для своїх захисників", — наголошує волонтер Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону Ярина Чаговець.