У Сєвєродонецьку збільшилася кількість охочих оформити послуги в мобільному ЦНАПі
Жителі Сєвєродонецької громади активно оформлюють необхідні запити у мобільному центрі надання адміністративних послуг.
Про це повідомляє Східний варіант з посиланням на ВЦА Сєвєродонецька.
Наприкінці жовтня 2020 року Програмою ООН із відновлення та розбудови миру було передано Сєвєродонецьку сучасний та комфортний мобільний центр надання адміністративних послуг за фінансової підтримки уряду Канади.Віднині мешканці селищних громад можуть отримати якісні послуги в максимально зручних умовах.
Спеціально обладнаний вантажний автомобіль курсує до смт Сиротине та смт Борівське. Найближчим часом мобільний ЦНАП зможе виїжджати ще до 17 сіл/селищ Сєвєродонецької територіальної громади, віддаленість від міста яких складає від 3 км до 26 км, та надаватиме послуги найуразливішим верствам населення та тим, хто не має змоги відвідати стаціонарний ЦНАП. Сєвєродонецька територіальна громада налічує до 14,5 тисяч сільського населення.
Сєвєродонецький мобільний ЦНАП оснащений усією необхідною технічною інфраструктурою та комунікаціями й спеціально обладнаний для людей з інвалідністю. Обладнані чотири робочих місця, з яких два – для адміністраторів ЦНАПу та по одному робочому місцю для фахівця міського управління праці та соціального захисту населення та представника управління Пенсійного фонду України у м.Сєвєродонецьку.
Він функціонує як виїзний офіс звичайного ЦНАПу та надає послуги практично ідентичні до тих, які нині можна отримати в стаціонарному центрі. На сьогодні через стаціонарний ЦНАП надається 200 видів адміністративних послуг, через мобільний ЦНАП можна отримати 186 видів адміністративних послуг (окрім послуг з реєстрації місця проживання та оформлення та видачі паспортних документів).
Наприклад: зареєструвати власний бізнес чи нерухоме майно; вклеїти фото у паспорт по досягненню 25-ти та 45-ти річного віку, отримати послуги Держгеокадастру та державної архітектурно-будівельної інспекції, оформити субсидію та отримати допомогу від держави та інше.
Мобільний ЦНАП розпочав свою роботу в кінці листопада 2020 року, за цей період було прийнято понад 100 відвідувачів. Кількість заявників з кожним виїздом збільшується. Люди оцінили зручність цієї новації.
Особливою популярністю у мобільному ЦНАПі користуються соціальні послуги та послуги з реєстрації нерухомості.
Після жовтневої пожежі 2020 року у селищах Сиротине, Воронове, Борівське у Мобільному ЦНАПі вели також прийом і фахівці ВЦА з питань надання допомоги погорільцям.
У січні 2021 року підписана угода про співробітництво з Управлінням Пенсійного фонду України у м.Сєвєродонецьку щодо роботи їхнього представника у Мобільному ЦНАПі.
Читайте також: "Всіх цікавлять гектари, а не коні". Як виживає найстаріший український конезавод