У Покровську обговорили питання сім’ї, протидії домашньому насильству та гендерної рівності
9 жовтня під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
Про це повідомив Офіційний канал Покровської міської військової адміністрації
До участі у заході долучилися представники управління сім'ї, молоді та спорту, відділу освіти, охорони здоров'я, юридичного відділу, служби у справах дітей, центру соціальних служб, прокуратури, пробації та інші суб'єкти взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
Михайло Снопенко, заступник начальника управління — начальник відділу молодіжної політики та масових заходів національно-патріотичного виховання управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації доповів про реалізацію державної політики у сфері гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом.
Про допомогу жінкам у кризових ситуаціях розповіла Тетяна Козлова, кар’єрна консультантка кар'єрного хабу «ВОНА». Вона презентувала послуги кар’єрного «ВОНА хаб» для допомоги жінкам, які проживають на території України та постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства.
Співзасновниця ГО «Зв'язок» Яна Твереза розповіла, як її організація опікується психологічним здоров’ям та соціальною підтримкою жінок та дітей.
Про затвердження «Програми для постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на 2024-2026 роки» доповіла заступниця начальника Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської МВА Яна Штурхецька. Також вона повідомила про затвердження Плану заходів з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на IV квартал 2024 року.
«Сьогодні ми вперше провели засідання координаційної ради в місті Дніпро, прийняли низку важливих рішень та обговорили плани роботи до кінця року. Дуже важливо, що всі суб?єкти взаємодії знаходяться у постійному контакті один з одним та продовжують допомагати людям постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», - зазначила заступниця начальника Управління сім'ї, молоді та спорту Яна Штурхецька.
Загальна інформація щодо контактів служб підтримки та допомоги постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі:
Урядова гаряча лінія: 15-47 — для громадян України,
+38044284-19-15 — для громадян, які знаходяться за кордоном.
Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації — 0-800-500-335 (з мобільного або стаціонарного телефону) або 116-123 (з мобільного).
0-800-500-202/102 — Гаряча лінія Національної поліції України
Також: 11 жовтня розпочнеться Другий Конгрес жінок Донеччини "Від рятування до миробудування"
Також: у Слов’янську чоловік вчиняв насильство над жінкою в присутності дитини