У Краматорську відстежується збільшення захворюваності на COVID-19
Лікарі Краматорська наголошують, що восени 2023 року відстежується збільшення захворюваності на COVID-19.
Пор це доповідає Краматорська міська рада з посиланням на дані Комунального унітарного підприємства «Дитяче територіальне медичне обʼєднання».
У 2022 році пік припав на жовтень і кінець зими. І зараз кількість госпіталізацій зростає, наголошують лікарі.
У міському відділі охорони здоровʼя під час оперативної наради з начальником військової адміністрації Олександр Гончаренком та керівниками краматорських лікарень розповіли, що протягом минулого тижня в Краматорську було проведено 743 швидко-тести на ковід, у 194 випадках результат виявився позитивним.
Разом з тим лише 83 краматорці звернулись до пунктів вакцинації, серед них — жодної дитини. Лікарі наголошують, що зниженню темпів поширення коронавірусу ми завдячуємо саме широкій вакцинаційній кампанії та закликають краматорців вчасно отримати бустерну дозу.
По амбулаторну допомогу до лікарень первинної ланки протягом минулого тижня звернулись 5767 краматорців, з них дітей — 1326, у 243 випадках лікарі відвідували пацієнтів удома.
Допомогу в стаціонарних медичних установах отримали 309 пацієнтів, виписались — 303. У стаціонарах міста померло 10 хворих.
У Краматорську діє «гаряча лінія» щодо захворюваності на ковід.
Консультацію з цих питань можна буде отримати за телефоном 050-18-17-279:
Наступна «гаряча лінія» пройде в четвер, 19 жовтня з 12:00 до 14:00 відбудеться гаряча лінія на тему «Коронавірусна інфекція COVID-19 восени та взимку 2023 року. Сезонність захворюваності».
Гарячу лінію проведе міський інфекціоніст, обласний експерт з питань дитячих інфекційних захворювань департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, завідувача інфекційного відділення КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання» КМР Яковенко Дмитра Вадимовича.
Лікувальні заклади Краматорська працюють у звичному режимі і продовжують надавати усю необхідну краматорцям медичну допомогу.
Також читайте наш матеріал: кадровий дефіцит та проблеми фінансів: як працюють лікарні на прифронтовій Донеччині
Також: медичні заклади Лиманської громади готові до опалювального сезону, — МВА
Зовсім нещодавно вони боролися з COVID-19, а зараз працюють під мінами та ракетами. У найкритичніші моменти на фронті лінія бою знаходилася на відстані 5–10 кілометрів від цих лікарень. Попри це, вони й далі працювали та приймали хворих. Східний Варіант дізнався, як під час повномасштабної війни працюють лікарні в Костянтинівці, Дружківці та Миколаївці.