"Пішли, щоб заробити грошей": що розповідають окупанти, які потрапили в полон до Нацгвардії на Покровському напрямку

На Покровському напрямку, одній із найгарячіших точок фронту, ворог зазнає втрат. Силам оборони України, нацгвардійцям, вдається брати в полон військовослужбовців із лав ворожих військ.
Як повідомляє Східний Варіант, про те, що розповідає полонений ворог, розповів офіцер Третьої бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан» на позивний «Піксель» в ефірі Суспільного.
Загалом за півтора року на Покровському напрямку, з 2025 по 2026 рік, бригада взяла в полон майже сотню військовослужбовців противника, каже «Піксель». Серед «контингенту» ворога — погано підготовлені піхотинці, уточнив офіцер:
"Здебільшого це погано підготовлені піхотинці, які мають задачу дійти до точки закріплення та чекати на підкріплення. Полонені розповідають, що пішли воювати проти України або щоб заробити грошей, або щоб уникнути кримінальної відповідальності. Серед цих же самих полонених дуже багато ув'язнених".

















