У 19-му армійському корпусі розповіли про чергові фейки окупантів про "оточення Костянтинівки"

Фото: 24 ОМБР ім. Короля Данила. Костянтинівка
Окупанти знову розповідають іторії про "оточення" Костянтинівки на Донеччині. Це не відповідає дійсності.
Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів тимчасово виконуючий обов'язки заступника командира 19-го армійського корпусу Юрій Мадяр в ефірі Суспільного.
"Вони розмовляють про це (ніби-то"оточення") дуже давно, але це неможливо, тому що наших військових там набагато більше. Ми даємо гідну відсіч. Наша піхота, безпілотна складова дуже непогано працює, — каже Юрій Мадяр.
Та додає:
"Противник пробує заходити, пробує інфільтруватись, але відстань для того, щоб вони заходили, дуже велика, і тому ми їх дуже непогано знищуємо".
Пробують перебігати поля: окупанти зазнають великих втрат на Костянтинівському напрямку
Окупанти зазнають великих втрат на Костянтинівському напрямку. Сили оборони вираховують і знижують ворожих піхотинців. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира 19-го армійського корпусу Юрій Мадяр в ефірі Суспільного. ”Раніше вони пробували проходити посадками, але всі посадки, які на шляху, ми перекрили нашими військовослужбовцями. Зараз вони взагалі пробують перебігати по полях, але їм це теж не вдається. Ми вже їх бачимо і вдало знищ

На Костянтинівському напрямку противник зменшив свої наступальні дії
На Костянтинівському напрямку плани ворога по просуванням залишаються нездійсненими. Сили оборони блокують споби інфільтрації ворожих військ. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира 19-го армійського корпусу Юрій Мадяр в ефірі Суспільного. ”На даний момент ситуація важка, стабільна, контрольована. Противник зменшив свої наступальні дії. Ми з ним поки що нормально справляємось. Я думаю, він перегруповується і думає зробити щось інше, то
















