Паливна криза на ТОТ: в Донецьку бензин є лише на двох заправках

<em>Фото з Телеграм. Бензин, АЗС.&nbsp;</em>
Фото з Телеграм. Бензин, АЗС. 

Ситуація з наявністю пального в так званій "днр" на ТОТ Донеччини станом на ранок неділі залишається скрутною.

Як повідомляє Східний Варіант, про це повідомляє ресурс, що пише про життя оккупантів в Телеграм "ЧП Донецк"

"Як повідомляється, бензин є лише на двох автозаправних станціях у Донецьку. Згідно з відкритими даними, на обох заправках у наявності лише АІ-95, на одній із них також є дизельне пальне.  АІ-92 та АІ-100 поки що не спостерігаються", — йдеться у повідомленні.

Багато АЗС відкриваються пізніше, зазначають ресурси.

В соцмережах обурюються ситуацією.

На ТОТ Донеччини ситуація з паливом буде йти в мінус: окупанти тут повторюють схему з обіцянками про водопостачання
На окупованій частині Донеччини, в Маріуполі і інших містах буде поглиблюватися паливна криза. Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів блогер, який викриває фейки та розповідає про ситуацію на ТОТ Донеччини, колишній президент Маріупольського телебачення, волонтер і громадський діяч Микола Осиченко в ефірі Суспільного. ”Паливна криза буде поглиблюватися, тому що ніяких позитивних змін для них немає. По-перше, ми зробили так, що водії бензовозів їхати не хочуть навіть за 400 тис. руб. Їм
Паливна криза: райони так званої ”лнр” загарбники залишили без бензину
″Прифронтові райони” так званої ”лнр” загарбники залишили без бензину. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація ”Тимчасові труднощі” з пальним, які у так званій ”лнр” намагаються подолати вже другий місяць, стали вирішувати за рахунок прифронтових територій. Туди бензин не доставляють взагалі. Єдиний вихід — купувати ”з рук” по значно дорожчій ціні. Такі проблеми, зокрема, спостерігаються на Кремінщині, — повідомили в Лугансткій ОВА. Паливна криза: в окупованому Сіверськод
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку