Сьогодні у Львові відкривається перший офіс проєкту "Mariupol Reborn" по відбудові Маріуполя
Гарна новина. Сьогодні у Львові відкривається перший з трьох проєктних офісів «Mariupol Reborn». Все направлено на тему відбудови Маріуполя.
Про це повідомляє Східний Варіант з посиланням на мережу центрів Я-Маріуполь
Сьогодні у Львові відкривається перший офіс проєкту «Mariupol Reborn»
Подія проходить в рамках програми Lviv Urban Forum. Це перший з трьох проєктних офісів «Mariupol Reborn», який відповідатиме за стратегічне та архітектурне моделювання відбудови Маріуполя.
Мер Маріуполя Вадим Бойченко презентує алгоритм відродження Маріуполя після деокупації. Відбудеться презентація планів просторового розвитку Маріуполя за участю 4 команд урбаністів та архітекторів.
Бачення підходів до відновлення Маріуполя представлять урбаніст з Нідерландів та співзасновник урбан-коаліції Ro3Kvit Фулко Трефферс, засновник освітньої платформи CANactions та керівник архітектурного бюро Zotov&Co Віктор Зотов, український урбаніст Сергій Родіонов та директорка урбан-агенції Big City Lab Вікторія Тітова.
Подія буде транслюватися в режимі онлайн з 13:30:
Тут - українською
Тут - англійською.
Нагадаємо, що незалежне медіа Донецької та Луганської областей Східний Варіант запустило “Спільноту Відновлення” для збору донейтів.
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі - невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.
Люди змушені були працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих з-під завалів, з вулиць, наражаються на небезпеку через мінну та екологічну небезпеку.